ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini BC6-22-00-01 - GJL1213501R0001
Artikelnummer: 24097140 | Fabrikantnummer: GJL1213501R0001 | EAN: 4013614053610
Omschrijving
BC6-22-00-01
Het productnummer van de fabrikant is GJL1213501R0001. Het EAN nummer is 4013614053610. Het interne artikelnummer is 24097140.
Aanvullende informatie
De BC6-22-00 minicontactor is een compacte, 4-polige contactor met schroefklemmen. Ideaal voor toepassingen waar betrouwbaarheid cruciaal is en de beschikbare ruimte beperkt. Minicontactoren worden gebruikt in residentiële en commerciële gebouwen en in ind
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Breedte | 52.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Diepte | 46.7 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini BC6-22-00-01
Artikelnummer: 24097140
Fabrikantnummer: GJL1213501R0001