ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Contactor B7 serie 4P (2no/2NC), 48V - GJL1311501R0003
Artikelnummer: 24097151 | Fabrikantnummer: GJL1311501R0003 | EAN: 4013614285943
Omschrijving
Mini contactor B7 serie 4P (2NO/2NC), 48V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJL1311501R0003. Het EAN nummer is 4013614285943. Het interne artikelnummer is 24097151.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 11.5 A |
| Breedte | 52.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 48 V |
| Nom. vermogen NEMA | 2.237 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 48 V |
| Diepte | 46.7 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Contactor B7 serie 4P (2no/2NC), 48V
Artikelnummer: 24097151
Fabrikantnummer: GJL1311501R0003