ABB Componenten MAGN SCHAK GJL1313061R5011 - GJL1313061R5011
Artikelnummer: 24097179 | Fabrikantnummer: GJL1313061R5011 | EAN: 4013614224720
Omschrijving
Mini contactor TBC7-30-01 1NC 17 - 32 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJL1313061R5011. Het EAN nummer is 4013614224720. Het interne artikelnummer is 24097179.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 20 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 11 A |
| Breedte | 52.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 17 - 32 V |
| Diepte | 46.7 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 17 - 32 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 17 - 32 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product