ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 4KW 400vac 3polig spoelcode (0..4) hulpcontact 1no PR - GJL1213009R0104
Artikelnummer: 24097135 | Fabrikantnummer: GJL1213009R0104 | EAN: 4013614053368
Omschrijving
Mini magneetsch. 4kW 400Vac 3polig spoelcode (0..4) Hulpcontact 1NO Pr
Het productnummer van de fabrikant is GJL1213009R0104. Het EAN nummer is 4013614053368. Het interne artikelnummer is 24097135.
Aanvullende informatie
De BC6-30-10-P minicontactor is een compacte 3-polige contactor met 1 hulpcontact en soldeerpennen. Ideaal voor toepassingen waar betrouwbaarheid cruciaal is en de beschikbare ruimte beperkt. Minicontactoren worden gebruikt in woongebouwen, utiliteitsgebou
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 12 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 8.5 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Printplaataansluiting |
| Breedte | 47.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 45.2 mm |
| Diepte | 47.7 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 125 V |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 125 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 125 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 4KW 400vac 3polig spoelcode (0..4) hulpcontact 1no PR
Artikelnummer: 24097135
Fabrikantnummer: GJL1213009R0104