ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 4KW 400vac 4polig spoelcode (8..0) hulpcontact 0no + - GJL1211509R8000
Artikelnummer: 24097125 | Fabrikantnummer: GJL1211509R8000 | EAN: 4013614185397
Omschrijving
Mini magneetsch. 4kW 400Vac 4polig spoelcode (8..0) Hulpcontact 0NO +
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is GJL1211509R8000. Het EAN nummer is 4013614185397. Het interne artikelnummer is 24097125.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 16 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 8 A |
| Breedte | 47.5 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte | 45.2 mm |
| Diepte | 47.7 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 220 - 240 V |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 220 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 220 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Magneetsch. 4KW 400vac 4polig spoelcode (8..0) hulpcontact 0no +
Artikelnummer: 24097125
Fabrikantnummer: GJL1211509R8000