ABB Componenten Magneetschakelaar / B mini Mini Omkeermagneetsch. 4KW 400vac 3polig spoelcode (0..1) hulpcontact - GJL1213919R0011
Artikelnummer: 24106636 | Fabrikantnummer: GJL1213919R0011 | EAN: 4013614053887
Het productnummer van de fabrikant is GJL1213919R0011. Het EAN nummer is 4013614053887. Het interne artikelnummer is 24106636.
| Klasse |
Magneetschakelaarcombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / B mini
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Printplaataansluiting |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Functie | Omkeer magneetschakelaar |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 8.5 A |
| Diepte | 47.7 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Breedte | 96.2 mm |
| Bedrijfsspanning bij DC | 2.5 - 2.5 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 24106636
Fabrikantnummer: GJL1213919R0011