ABB Componenten Magneetschakelaar / NF ZB Hulpmagneetschakelaar Rail versie - 1SBH136060R2262
Artikelnummer: 26631636 | Fabrikantnummer: 1SBH136060R2262 | EAN: 3471523107328
Omschrijving
Hulpmagneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBH136060R2262. Het EAN nummer is 3471523107328. Het interne artikelnummer is 26631636.
Aanvullende informatie
De NFZB62ERT-22 is een contactorrelais dat voldoet aan de nieuwste normen voor spoorweg-rollend materieel en montage in passagiers- of bestuurderscabines toelaat voor treinen die vaak in tunnels of ondergronds rijden. Het wordt gebruikt voor het schakelen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / NF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Diepte | 86 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 130 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 6 - 6 V |
| Nom. bedrijfsstroom | 3 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / NF ZB Hulpmagneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631636
Fabrikantnummer: 1SBH136060R2262