ABB Componenten Magneetschakelaar / NF ZB Hulpmagneetschakelaar Rail versie - 1SBH136063R2122
Artikelnummer: 26631639 | Fabrikantnummer: 1SBH136063R2122 | EAN: 3471523009622
Omschrijving
Hulpmagneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBH136063R2122. Het EAN nummer is 3471523009622. Het interne artikelnummer is 26631639.
Aanvullende informatie
De NFZB22EK-21 is een contactorrelais dat voldoet aan de nieuwste normen voor spoorwegmaterieel en geschikt is voor installatie in passagiers- of bestuurderscabines van treinen die vaak in tunnels of ondergrondse trajecten rijden. Het wordt gebruikt voor h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / NF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Diepte | 110.5 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 60 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 60 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 6 - 6 V |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Steekklemaansluiting |
| Nom. bedrijfsstroom | 3 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / NF ZB Hulpmagneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631639
Fabrikantnummer: 1SBH136063R2122