ABB Componenten Magneetschakelaar / NF ZB Magneetschakelaar-Relais rail versie - 1SBH136063R2322
Artikelnummer: 26631655 | Fabrikantnummer: 1SBH136063R2322 | EAN: 3471523009660
Omschrijving
Magneetschakelaar-relais Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBH136063R2322. Het EAN nummer is 3471523009660. Het interne artikelnummer is 26631655.
Aanvullende informatie
De NFZB22EK-23 is een contactor-relais dat voldoet aan de nieuwste normen voor rollend materieel en installatie toelaat in passagiers- of bestuurderscabines voor treinen die vaak in tunnels of ondergronds rijden. Wordt gebruikt voor het schakelen van hulp-
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / NF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail/schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Diepte | 110.5 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 6 - 6 V |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Steekklemaansluiting |
| Nom. bedrijfsstroom | 3 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / NF ZB Magneetschakelaar-Relais rail versie
Artikelnummer: 26631655
Fabrikantnummer: 1SBH136063R2322