ABB Componenten MISTRAL41W Installatiekast, ip 41, 4 -modules zonder deur - 1SPE007717F0200
Artikelnummer: 26610276 | Fabrikantnummer: 1SPE007717F0200 | EAN: 8712507120182
Het productnummer van de fabrikant is 1SPE007717F0200. Het EAN nummer is 8712507120182. Het interne artikelnummer is 26610276.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
MISTRAL41W
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 96 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Diepte | 93 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Hoogte | 210 mm |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Aantal rijen | 1 |
| Met DIN-rail | Ja |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
ABB Componenten Mistral41W Mistral41 Wandopbouw zonder deur 4M incl. aardklem steektechniek
Artikelnummer: 23462414
Fabrikantnummer: 1SLM004105A1001
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26610276
Fabrikantnummer: 1SPE007717F0200