ABB Componenten MISTRAL41W Installatiekast, ip 41, 8 -modules zonder deur - 1SPE007717F0300
Artikelnummer: 26610277 | Fabrikantnummer: 1SPE007717F0300 | EAN: 8712507119360
Het productnummer van de fabrikant is 1SPE007717F0300. Het EAN nummer is 8712507119360. Het interne artikelnummer is 26610277.
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
MISTRAL41W
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Montagewijze | Opbouw |
| Breedte | 202 mm |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Diepte | 120 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Breedte in module-eenheden | 8 |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 257 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal rijen | 1 |
| Met DIN-rail | Ja |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
ABB Componenten Mistral41W Mistral41 Wandopbouw zonder deur 8M V.V. montagebrug TB en aardklem ST
Artikelnummer: 23462440
Fabrikantnummer: 1SLM004105A1002
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26610277
Fabrikantnummer: 1SPE007717F0300