ABB Componenten MISTRAL41W Koppelset Mistral41w - 1SLM004100A3910
Artikelnummer: 23491425 | Fabrikantnummer: 1SLM004100A3910 | EAN: 8000126297003
Omschrijving
Koppelset Mistral41W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SLM004100A3910. Het EAN nummer is 8000126297003. Het interne artikelnummer is 23491425.
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
MISTRAL41W
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 0 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 0 mm |
| Uitvoering | Verbindingsset, zijkant |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten MISTRAL41W Koppelset Mistral41w
Artikelnummer: 23491425
Fabrikantnummer: 1SLM004100A3910