ABB Componenten Monitorings relais / CM-E Vloeistof Niveau relais 1C/O response sens. 5-100K, a1-a2=24-240 V ac/ - 1SVR740850R0100
Artikelnummer: 24096515 | Fabrikantnummer: 1SVR740850R0100 | EAN: 4013614502873
Omschrijving
Vloeistof niveau relais 1c/o Response sens. 5-100k, A1-A2=24-240 V AC/
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR740850R0100. Het EAN nummer is 4013614502873. Het interne artikelnummer is 24096515.
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Monitorings relais / CM-E
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Max. toegestane aanloopvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare aanloopvertragingstijd | 0 s |
| Aantal opnemer ingangen | 3 |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0 s |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Hoogte | 85.6 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Diepte | 103.7 mm |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Monitorings relais / CM-E Vloeistof Niveau relais 1C/O response sens. 5-100K, a1-a2=24-240 V ac/
Artikelnummer: 24096515
Fabrikantnummer: 1SVR740850R0100