ABB Componenten Monitorings relais / CM-I Isolatie Bewaking relais CM-range, 0-1000vac/DC, 3000 ?F - 1SVR470670R1100
Artikelnummer: 23582805 | Fabrikantnummer: 1SVR470670R1100 | EAN: 4013614515323
Omschrijving
Isolatie bewaking relais CM-range, 0-1000Vac/dc, 3000 µF
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR470670R1100. Het EAN nummer is 4013614515323. Het interne artikelnummer is 23582805.
| Klasse |
Isolatiebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Monitorings relais / CM-I
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 121 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Functie | Voor gemengd net |
| Aanduiding isolatiewaarde | Ja |
| Aanspreekwaarde impedantie 1 | 20 - 2000 kOhm |
| Lijncapaciteit | 3000 µF |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Monitorings relais / CM-I Isolatie Bewaking relais CM-range, 0-1000vac/DC, 3000 ?F
Artikelnummer: 23582805
Fabrikantnummer: 1SVR470670R1100