ABB Componenten CombiLine N Montagekit Geschikt voor railsysteem 250-360a - 2CPX041739R9999
Artikelnummer: 21040801 | Fabrikantnummer: 2CPX041739R9999 | EAN: 4011617417392
Omschrijving
Montagekit geschikt voor railsysteem 250-360A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041739R9999. Het EAN nummer is 4011617417392. Het interne artikelnummer is 21040801.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 750 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit Geschikt voor railsysteem 250-360a
Artikelnummer: 21040801
Fabrikantnummer: 2CPX041739R9999