ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV veld V.V. montageplaat - 2CPX041716R9999
Artikelnummer: 21069409 | Fabrikantnummer: 2CPX041716R9999 | EAN: 4011617417163
Omschrijving
Montagekit tbv veld v.v. montageplaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041716R9999. Het EAN nummer is 4011617417163. Het interne artikelnummer is 21069409.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV veld V.V. montageplaat
Artikelnummer: 21069409
Fabrikantnummer: 2CPX041716R9999