ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV veld V.V. N/pe rail tot 400a - 2CPX041756R9999
Artikelnummer: 21081062 | Fabrikantnummer: 2CPX041756R9999 | EAN: 4011617417569
Omschrijving
Montagekit tbv veld v.v. N/PE rail tot 400A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041756R9999. Het EAN nummer is 4011617417569. Het interne artikelnummer is 21081062.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal DIN-rails | 2 |
| Hoogte | 450 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 36 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV veld V.V. N/pe rail tot 400a
Artikelnummer: 21081062
Fabrikantnummer: 2CPX041756R9999