ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV veld V.V. paneelmeters 96x96mm - 2CPX041809R9999
Artikelnummer: 21071168 | Fabrikantnummer: 2CPX041809R9999 | EAN: 4011617418092
Omschrijving
Montagekit tbv veld v.v. paneelmeters 96x96mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041809R9999. Het EAN nummer is 4011617418092. Het interne artikelnummer is 21071168.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 150 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV veld V.V. paneelmeters 96x96mm
Artikelnummer: 21071168
Fabrikantnummer: 2CPX041809R9999