ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor 4XNH2 - 2CPX041786R9999
Artikelnummer: 21038848 | Fabrikantnummer: 2CPX041786R9999 | EAN: 4011617417866
Omschrijving
Montagekit voor 4xNH2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041786R9999. Het EAN nummer is 4011617417866. Het interne artikelnummer is 21038848.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor 4XNH2
Artikelnummer: 21038848
Fabrikantnummer: 2CPX041786R9999