ABB Componenten Motorbeveiligingsschakelaar MS132-32B motorbeveiligingsschakelaar 25 -32 A - 1SAM350200R1015
Artikelnummer: 24103470 | Fabrikantnummer: 1SAM350200R1015 | EAN: 4013614521478
Omschrijving
MS132-32B Motorbeveiligingsschakelaar 25 -32 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM350200R1015. Het EAN nummer is 4013614521478. Het interne artikelnummer is 24103470.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 15 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Hoogte | 97.8 mm |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 15 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 480 - 480 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 25 - 32 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 250 - 690 V |
| Verliesvermogen | 9.3 W |
| Diepte | 86.55 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Motorbeveiligingsschakelaar MS132-32B motorbeveiligingsschakelaar 25 -32 A
Artikelnummer: 24103470
Fabrikantnummer: 1SAM350200R1015