ABB Componenten OT Lastscheider 315a 4P, zijbediend - 1SCA022860R1600
Artikelnummer: 23381161 | Fabrikantnummer: 1SCA022860R1600 | EAN: 6417019308869
Omschrijving
Lastscheider 315A 4P, zijbediend
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022860R1600. Het EAN nummer is 6417019308869. Het interne artikelnummer is 23381161.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
OT
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 295 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Diepte | 107 mm |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 315 A |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 315 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 160 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP00 |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Hoogte | 185 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 180 kW |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 315 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten OT Lastscheider 315a 4P, zijbediend
Artikelnummer: 23381161
Fabrikantnummer: 1SCA022860R1600