ABB Componenten Transfer Switch Omkeerschakelaar, 160a 3P motor bediend 110...125 V - 1SCA022845R8530
Artikelnummer: 23381149 | Fabrikantnummer: 1SCA022845R8530 | EAN: 6417019296517
Omschrijving
Omkeerschakelaar, 160A 3P Motor bediend 110...125 V
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022845R8530. Het EAN nummer is 6417019296517. Het interne artikelnummer is 23381149.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 273 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Hoogte | 150 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 90 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 90 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 160 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 197 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 0 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 160 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Transfer Switch Omkeerschakelaar, 160a 3P motor bediend 110...125 V
Artikelnummer: 23381149
Fabrikantnummer: 1SCA022845R8530