ABB Componenten OT Ot630e32 Schakelaar-disconnector - 1SCA103728R1001
Artikelnummer: 26646773 | Fabrikantnummer: 1SCA103728R1001 | EAN: 6417019381046
Omschrijving
OT630E32 SCHAKELAAR-DISCONNECTOR
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA103728R1001. Het EAN nummer is 6417019381046. Het interne artikelnummer is 26646773.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
OT
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 5 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 250 mm |
| Breedte | 396 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 630 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP00 |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 20 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten OT Ot630e32 Schakelaar-disconnector
Artikelnummer: 26646773
Fabrikantnummer: 1SCA103728R1001