ABB Componenten OTDC Otdcp25yd Bypass schakelaar TBV ventilatie - 1SCA162084R1001
Artikelnummer: 23665194 | Fabrikantnummer: 1SCA162084R1001 | EAN: 6417019921556
Omschrijving
OTDCP25YD Bypass schakelaar tbv ventilatie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA162084R1001. Het EAN nummer is 6417019921556. Het interne artikelnummer is 23665194.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
OTDC
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 136 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 6 |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Hoogte | 230 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 480 - 480 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten OTDC Otdcp25yd Bypass schakelaar TBV ventilatie
Artikelnummer: 23665194
Fabrikantnummer: 1SCA162084R1001