ABB Componenten OTHV Othv400e03w Lastscheider 400a, 3P, 1000vac - 1SCA162982R1001
Artikelnummer: 25663864 | Fabrikantnummer: 1SCA162982R1001 | EAN: 6417019929347
Omschrijving
OTHV400E03W LASTSCHEIDER 400A, 3P, 1000VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA162982R1001. Het EAN nummer is 6417019929347. Het interne artikelnummer is 25663864.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
OTHV
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 221 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 107 mm |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 220 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP00 |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten OTHV Othv400e03w Lastscheider 400a, 3P, 1000vac
Artikelnummer: 25663864
Fabrikantnummer: 1SCA162982R1001