ABB Componenten Enclosed Switches Werkschakelaar 3P 55 KW, blanco / blanco - 1SCA148216R1001
Artikelnummer: 24096334 | Fabrikantnummer: 1SCA148216R1001 | EAN: 6417019776071
Omschrijving
Werkschakelaar 3P 55 kW, blanco / blanco
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA148216R1001. Het EAN nummer is 6417019776071. Het interne artikelnummer is 24096334.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Enclosed Switches
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 400 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 125 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 180 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 125 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 55 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 125 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 24 kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Enclosed Switches Werkschakelaar 3P 55 KW, blanco / blanco
Artikelnummer: 24096334
Fabrikantnummer: 1SCA148216R1001