ABB Componenten LASTSCHAK 1SCA153616R1001 - 1SCA153616R1001
Artikelnummer: 23257169 | Fabrikantnummer: 1SCA153616R1001 | EAN: 6417019846422
Omschrijving
Abb lastschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA153616R1001. Het EAN nummer is 6417019846422. Het interne artikelnummer is 23257169.
Aanvullende informatie
De geheel nieuwe TruONE is 's werelds eerste echt doelgericht ontwikkelde automatische omschakelaar, ontworpen om schakelaar en besturing in één naadloze unit te integreren.
Getest tot voorbij de normvereisten staat TruONE klaar om te allen tijde de stabie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TruONE
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 597 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 212 mm |
| Hoogte | 359 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 65 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 480 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product