ABB Componenten LASTSCHAK 1SCA153428R1001 - 1SCA153428R1001
Artikelnummer: 23257117 | Fabrikantnummer: 1SCA153428R1001 | EAN: 6417019844541
Omschrijving
Abb lastschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA153428R1001. Het EAN nummer is 6417019844541. Het interne artikelnummer is 23257117.
Aanvullende informatie
De geheel nieuwe TruONE is 's werelds eerste echt speciaal ontwikkelde automatische omschakelaar, ontworpen om omschakelaar en controller in één naadloze unit te integreren.
Getest op prestaties die verder gaan dan de normvereisten, staat TruONE klaar om t
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TruONE
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Breedte | 375 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 305 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 183 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 480 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 18 kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product