ABB Componenten LASTSCHAK 1SCA152046R1001 - 1SCA152046R1001
Artikelnummer: 23257112 | Fabrikantnummer: 1SCA152046R1001 | EAN: 6417019827667
Omschrijving
Abb lastschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA152046R1001. Het EAN nummer is 6417019827667. Het interne artikelnummer is 23257112.
Aanvullende informatie
De geheel nieuwe TruONE is 's werelds eerste echt speciaal ontworpen automatische omschakelaar, ontwikkeld om schakelaar en besturing in één naadloze unit te integreren.
Getest op prestaties die de normvereisten overstijgen, staat TruONE klaar om te allen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TruONE
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Breedte | 455 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Hoogte | 305 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 183 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 480 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product