ABB Componenten LASTSCHAK 1SCA151743R1001 - 1SCA151743R1001
Artikelnummer: 23257095 | Fabrikantnummer: 1SCA151743R1001 | EAN: 6417019822648
Omschrijving
Abb lastschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA151743R1001. Het EAN nummer is 6417019822648. Het interne artikelnummer is 23257095.
Aanvullende informatie
De geheel nieuwe TruONE is 's werelds eerste echt doelgebouwde automatische omschakelaar, ontworpen om schakelaar en controller te integreren in één naadloze unit. Getest tot voorbij de standaardvereisten staat TruONE klaar om te allen tijde de stabiele le
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TruONE
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 512 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 212 mm |
| Hoogte | 313 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 42 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 480 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product