ABB Componenten POLYSAFE Polysafe Adapterframe 1000 -> din2 - 4TBP833583C0100
Artikelnummer: 23386243 | Fabrikantnummer: 4TBP833583C0100 | EAN: 5411815252846
Omschrijving
POLYSAFE ADAPTERFRAME 1000 -> DIN2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBP833583C0100. Het EAN nummer is 5411815252846. Het interne artikelnummer is 23386243.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
PolySafe
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 60 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Adapterset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten POLYSAFE Polysafe Adapterframe 1000 -> din2
Artikelnummer: 23386243
Fabrikantnummer: 4TBP833583C0100