ABB Componenten POLYSAFE Polysafe Regendak 2500x320 - 4TBP833660C0100
Artikelnummer: 24106608 | Fabrikantnummer: 4TBP833660C0100 | EAN: 5411815253287
Omschrijving
POLYSAFE REGENDAK 2500X320
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBP833660C0100. Het EAN nummer is 5411815253287. Het interne artikelnummer is 24106608.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
PolySafe
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Hoogte | 45 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met ontluchting | Nee |
| Diepte | 350 mm |
| Geschikt voor dakbeplanking | Ja |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 320 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Breedte | 2530 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 2500 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten POLYSAFE Polysafe Regendak 2500x320
Artikelnummer: 24106608
Fabrikantnummer: 4TBP833660C0100