Abb Ral7035 - 2CPX043393R9999
Artikelnummer: 23640791 | Fabrikantnummer: 2CPX043393R9999 | EAN: 4011617433934
Omschrijving
RAL7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX043393R9999. Het EAN nummer is 4011617433934. Het interne artikelnummer is 23640791.
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Functiebehoud | E90 |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Soort afdekking | Geen |
| Type deur | Enkel |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Met slot | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 36 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 2 |
| Aantal rijen | 11 |
| Diepte | 349 mm |
| Montagewijze | Staande opstelling |
| Aantal leidinginvoeringen | 3 |
| Hoogte | 2048 mm |
| Inbouwdiepte | 240 mm |
| Aantal modulen | 396 |
| Breedte | 898 mm |
| Deksel met drukontlasting | Nee |
| Plaatdikte kast | 72 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 72 mm |
| Inwendige diepte | 240 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product