ABB Componenten System pro M compact S201MT-D6 MCB, 1P D6 10ka - 2CDS271445R0061
Artikelnummer: 24061924 | Fabrikantnummer: 2CDS271445R0061 | EAN: 4016779124614
Omschrijving
S201MT-D6 MCB, 1P D6 10kA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDS271445R0061. Het EAN nummer is 4016779124614. Het interne artikelnummer is 24061924.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Uitschakelkarakteristiek | D |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Aantal polen (totaal) | 1 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 15 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 15 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Spanningstype | Overig |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Verliesvermogen | 1.9 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact S201MT-D6 MCB, 1P D6 10ka
Artikelnummer: 24061924
Fabrikantnummer: 2CDS271445R0061