ABB Componenten APO Side 185 4XM20/16 1XM32/25 - ral7035 - 4TBO856096C0100
Artikelnummer: 23386132 | Fabrikantnummer: 4TBO856096C0100 | EAN: 5411815249228
Omschrijving
SIDE 185 4XM20/16 1XM32/25 - RAL7035
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBO856096C0100. Het EAN nummer is 5411815249228. Het interne artikelnummer is 23386132.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
APO
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 185 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Hoogte | 98 mm |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 16 - 32 |
| Aantal connectorgaten | 5 |
| Dikte | 13.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Kabelwartel |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten APO Side 185 4XM20/16 1XM32/25 - ral7035
Artikelnummer: 23386132
Fabrikantnummer: 4TBO856096C0100