ABB Componenten SlimLine XR Gold XR Amperemeter 0-150-180/1a - NHSN714003P0150
Artikelnummer: 24106650 | Fabrikantnummer: NHSN714003P0150 | EAN: 7025840005612
Omschrijving
XR Amperemeter 0-150-180/1A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NHSN714003P0150. Het EAN nummer is 7025840005612. Het interne artikelnummer is 24106650.
| Klasse |
Amperemeter paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
SlimLine XR Gold
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Sleepwijzer | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1.5 |
| Max. wijzeruitslag | 90 ° |
| Schaalverlichting | Nee |
| Verliesvermogen | 0.3 W |
| Overstroomschaal | Ja |
| Meetsysteem | Weekijzer |
| Nom. eindwaarde schaal | 150 A |
| Trafo-aansluiting | Ja |
| Meetbereik | 0 - 150 A |
| Model | Inbouw |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten SlimLine XR Gold XR Amperemeter 0-150-180/1a
Artikelnummer: 24106650
Fabrikantnummer: NHSN714003P0150