ABB Componenten Smissline-S Aardlekautomaat Met overstroombeveiliging C kar, 16a, 300ma, 10ka 3P+B - 2CCG001756R0001
Artikelnummer: 26526103 | Fabrikantnummer: 2CCG001756R0001 | EAN: 7612271522254
Omschrijving
Aardlekautomaat met overstroombeveiliging C Kar, 16A, 300mA, 10kA 3P+B
Het productnummer van de fabrikant is 2CCG001756R0001. Het EAN nummer is 7612271522254. Het interne artikelnummer is 26526103.
Aanvullende informatie
De FS403M-K-serie is een 3P+N insteekbare aardlekautomaat voor het SMISSLINE TP-systeem voor de bescherming van eindgebruikers-eenfasige circuits tegen overbelasting en kortsluitstromen; bescherming tegen de effecten van sinusvormige wissel- en gelijkgeric
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Smissline-S
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwdiepte | 78 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 25 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 10 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 10 kA |
| Type lekstroom | F |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Verliesvermogen | 6.6 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Smissline-S Aardlekautomaat Met overstroombeveiliging C kar, 16a, 300ma, 10ka 3P+B
Artikelnummer: 26526103
Fabrikantnummer: 2CCG001756R0001