ABB Componenten Smissline-S Power Starterspakket smissline TP 42 modules 3L,N, la, LB - 2CCF212406A0001
Artikelnummer: 23582908 | Fabrikantnummer: 2CCF212406A0001 | EAN: 7612271490003
Het productnummer van de fabrikant is 2CCF212406A0001. Het EAN nummer is 7612271490003. Het interne artikelnummer is 23582908.
| Klasse |
Railsysteem voor verdelers
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Smissline-S
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 113 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Dikte rail | 3 mm |
| Diepte | 34 mm |
| Hoogte rail | 25 mm |
| Hoogte | 830 mm |
| Nom. (meet)stroom | 400 A |
| Hartafstand rail | 13 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 17 kA |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23582908
Fabrikantnummer: 2CCF212406A0001