ABB Componenten CombiLine N Smisslinekit TBV verticale opbouw - 2CPX042165R9999
Artikelnummer: 21059424 | Fabrikantnummer: 2CPX042165R9999 | EAN: 4011617421658
Omschrijving
Smisslinekit tbv verticale opbouw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042165R9999. Het EAN nummer is 4011617421658. Het interne artikelnummer is 21059424.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 275 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal DIN-rails | 1 |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 30 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Smisslinekit TBV verticale opbouw
Artikelnummer: 21059424
Fabrikantnummer: 2CPX042165R9999