ABB Componenten TriLine-R Sokkel 100MM, ral7005, - 2CPX045887R9999
Artikelnummer: 22369690 | Fabrikantnummer: 2CPX045887R9999 | EAN: 4011617458876
Omschrijving
Sokkel 100mm, RAL7005,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX045887R9999. Het EAN nummer is 4011617458876. Het interne artikelnummer is 22369690.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Uitvoering | Sokkel compleet |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Diepte | 325 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 325 mm |
| Breedte | 856 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 864 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TriLine-R Sokkel 100MM, ral7005,
Artikelnummer: 22369690
Fabrikantnummer: 2CPX045887R9999