ABB Componenten TwinLine Sokkel 100MM TBV TL, ral9005 - 2CPX010586R9999
Artikelnummer: 22369545 | Fabrikantnummer: 2CPX010586R9999 | EAN: 4011617105862
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010586R9999. Het EAN nummer is 4011617105862. Het interne artikelnummer is 22369545.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 800 mm |
| Geschikt voor buitenopstelling | Nee |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Uitvoering | Sokkel compleet |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 275 mm |
| Diepte | 253.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 22369545
Fabrikantnummer: 2CPX010586R9999