ABB Componenten Transfer Switch Omkeerschakelaar, 1600a 4P - 1SCA022872R2310
Artikelnummer: 24096299 | Fabrikantnummer: 1SCA022872R2310 | EAN: 6417019339054
Omschrijving
Omkeerschakelaar, 1600A 4P
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022872R2310. Het EAN nummer is 6417019339054. Het interne artikelnummer is 24096299.
Aanvullende informatie
1600 A, 4-polige handbediende omschakelaar inclusief een zwarte kunststof IP65 I-0-II pistooltype hendel (zie de tabel hieronder), as en boutenset voor de kabelaansluiting. Hendel vergrendelbaar met hangslot in de 0-stand, deurvergrendeling in de I- en II-
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Breedte | 480 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1600 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 710 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 710 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Hoogte | 372 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Diepte | 309 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Transfer Switch Omkeerschakelaar, 1600a 4P
Artikelnummer: 24096299
Fabrikantnummer: 1SCA022872R2310