ABB Componenten Transfer Switch Omkeerschakelaar, 2000a 4P - 1SCA103953R1001
Artikelnummer: 24096314 | Fabrikantnummer: 1SCA103953R1001 | EAN: 6417019383101
Omschrijving
Omkeerschakelaar, 2000A 4P
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA103953R1001. Het EAN nummer is 6417019383101. Het interne artikelnummer is 24096314.
Aanvullende informatie
2000 A, 4-polige handbediende werkschakelaar, inclusief een zwarte kunststof IP65 I-0-II pistooltype hendel (zie de tabel hieronder), as en boutenset voor de kabelaansluiting. Hendel vergrendelbaar met hangslot in de 0-positie, deurvergrendeling in de I- e
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 377 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 335 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 55 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Breedte | 664 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Transfer Switch Omkeerschakelaar, 2000a 4P
Artikelnummer: 24096314
Fabrikantnummer: 1SCA103953R1001