ABB Componenten System pro M compact Aardlekautomaat DS202CR 2P C6 300ma 6ka type A - 2CSR752140R3064
Artikelnummer: 24168220 | Fabrikantnummer: 2CSR752140R3064 | EAN: 4022903033813
Omschrijving
Aardlekautomaat DS202CR 2P C6 300mA 6kA Type A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSR752140R3064. Het EAN nummer is 4022903033813. Het interne artikelnummer is 24168220.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Inbouwdiepte | 72 mm |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 35 mm² |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Verliesvermogen | 3.04 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Aardlekautomaat DS202CR 2P C6 300ma 6ka type A
Artikelnummer: 24168220
Fabrikantnummer: 2CSR752140R3064