ABB Componenten System pro M compact Automaat S800 50ka, 3P, curve K, 10a, ring klem - 2CCS863002R0064
Artikelnummer: 24105662 | Fabrikantnummer: 2CCS863002R0064 | EAN: 7612271408329
Omschrijving
Automaat S800 50kA, 3P, curve K, 10A, ring klem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CCS863002R0064. Het EAN nummer is 7612271408329. Het interne artikelnummer is 24105662.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 50 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 6 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Inbouwdiepte | 82.5 mm |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 40 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 70 mm² |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 40 kA |
| Verliesvermogen | 5.4 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Automaat S800 50ka, 3P, curve K, 10a, ring klem
Artikelnummer: 24105662
Fabrikantnummer: 2CCS863002R0064