ABB Componenten System pro M compact DSX301C C16 a30 aardlekautomaat - 2CSR255165U1164
Artikelnummer: 24106805 | Fabrikantnummer: 2CSR255165U1164 | EAN: 8012542427858
Omschrijving
DSX301C C16 A30 Aardlekautomaat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSR255165U1164. Het EAN nummer is 8012542427858. Het interne artikelnummer is 24106805.
| Klasse |
Aardlekautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Type lekstroom | A |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 6 kA |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 100 kA |
| Verliesvermogen | 2.48 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact DSX301C C16 a30 aardlekautomaat
Artikelnummer: 24106805
Fabrikantnummer: 2CSR255165U1164