ABB Componenten System pro M compact Energiemeter B23 312-500 mid + ul61010 + ansi C12.1 - 2CMA105931R1000
Artikelnummer: 26609479 | Fabrikantnummer: 2CMA105931R1000 | EAN: 8012542389255
Omschrijving
Energiemeter B23 312-500 MID + UL61010 + ANSI C12.1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CMA105931R1000. Het EAN nummer is 8012542389255. Het interne artikelnummer is 26609479.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 70 mm |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Diepte | 65 mm |
| Pooltype | Vierleider |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Geijkt | Ja |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Max. stroom (Imax) | 65 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Tariefsturing | Extern |
| Type indicatie | Digitaal |
| Tariefuitvoering | Multi-tarief |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Hoogte | 97 mm |
| Nom. stroom (In) | 65 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Energiemeter B23 312-500 mid + ul61010 + ansi C12.1
Artikelnummer: 26609479
Fabrikantnummer: 2CMA105931R1000