ABB Componenten System pro M compact DC Installatieautomaat, 2P ,80a, 5ka, 800VDC - 2CCF019606R0001
Artikelnummer: 24105586 | Fabrikantnummer: 2CCF019606R0001 | EAN: 7612271471378
Omschrijving
DC Installatieautomaat, 2P ,80A, 5kA, 800VDC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CCF019606R0001. Het EAN nummer is 7612271471378. Het interne artikelnummer is 24105586.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Explosieveilig | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Nevenapparaat mogelijk | Nee |
| Inbouwdiepte | 111 mm |
| Nom. (meet)stroom | 80 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 60 °C |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 5 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 5 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 5 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 5 kA |
| Frequentie | 0 - 0 Hz |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 8 kV |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 50 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0 - 70 mm² |
| Nom. isolatiespanning Ui | 1500 V |
| Verliesvermogen | 12.8 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact DC Installatieautomaat, 2P ,80a, 5ka, 800VDC
Artikelnummer: 24105586
Fabrikantnummer: 2CCF019606R0001