ABB Componenten System pro M compact Installatie Automaat 25ka, 3P+N, kar k13a - 2CDS383103R0447
Artikelnummer: 23769228 | Fabrikantnummer: 2CDS383103R0447 | EAN: 4016779076944
Het productnummer van de fabrikant is 2CDS383103R0447. Het EAN nummer is 4016779076944. Het interne artikelnummer is 23769228.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Explosieveilig | Nee |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Uitschakelkarakteristiek | K |
| Overspanningscategorie | 4 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Spanningstype | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 70 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 6 kV |
| Verliesvermogen | 7.2 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23769228
Fabrikantnummer: 2CDS383103R0447