ABB Componenten System pro M compact Installatie Automaat 2P, 6ka, B kar, 32a - 2CDS252280R0325
Artikelnummer: 26677299 | Fabrikantnummer: 2CDS252280R0325 | EAN: 4053546044799
Omschrijving
Installatie automaat 2P, 6kA, B kar, 32A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDS252280R0325. Het EAN nummer is 4053546044799. Het interne artikelnummer is 26677299.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Explosieveilig | Nee |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 6 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Inbouwdiepte | 17.8 mm |
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Spanningstype | Overig |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Verliesvermogen | 7.6 W |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten System pro M compact Installatie Automaat 2P, 6ka, B kar, 32a
Artikelnummer: 26677299
Fabrikantnummer: 2CDS252280R0325